Jste na: Úvod

Ceník výšivky

platný od 1.1.2010

Výšivka je kalkulována individuálně dle tohoto ceníku v závislosti na tvaru a velikosti motivu a na použitém spotřebním materiálu. Cena výšivky zahrnuje cenu za vyvzorování, vyšití a finalizaci.
Pro kalkulaci stačí zaslat motiv (logo) nejlépe ve vektorovém (CDR, AI, EPS) nebo bitmapovém (JPG) formátu. Před každou výrobou výšivky vyrábíme vzorek na kus látky ke schválení, popřípadě na daný předmět s navýšením ceny o cenu předmětu pokud se zakázka nebude realizovat.
Ceny bez DPH.

 

Vyvzorování cena jednorázově
do 6 objektů* 600 Kč
každý další objekt 100 Kč
opakovaná zakázka (stejný vzor i předmět) 0 Kč
úprava již hotového vzoru (změny velikosti, jiný předmět) 200 Kč

 

*Objektem v motivu se rozumí např. písmeno, R v kroužku, kontura, tvary jako kružnice, obdélník s výplní apod. Cena za vyvzorování zahrnuje výrobu vzorku výšivky na kus látky a přípravu výroby. Výroba vyšívacího programu není účtována a nevzniká tak na program žádný právní nárok. Do 50 kusů se účtuje navíc příprava výroby 300 Kč.

 

Vyšití cena za vyšitý cm2
viskózovou niťí (běžně používaná)           2 Kč
metalickou niťí (pokovená zlatá, stříbrná apod.) 3 Kč

 

Cena za vyšití je kalkulována dle plochy motivu. Vyšitou plochou motivu se rozumí jen ta plocha, která bude vyšitá a tuto plochu jsme schopni vypočítat na cm2. Minimální cena výšití je 16 Kč/ks. Např. bude-li mít motiv vyšitou plochu do 8 cm2, bude účtována minimální cena výšití + cena finalizace = 20 Kč/ks. Počet barev v motivu nemá na kalkulaci vliv a může jich být maximálně 15.

 

Finalizace cena za kus
čištění od nití a spodního materiálu, skládání a balení zboží 4 Kč

 

Příplatky

 

Joomlart